Prawo i ekonomia

http://www.kancelariadwokacka.pl/

Działalność prowadzonej przez adwokata Bartosiaka kancelarii adwokackiej obejmuje takie usługi prawne, jak porady, sporządzanie dokumentów, umów, czy też regulaminów, a przede wszystkim występowanie przed sądem lub urzędem w charakterze pełnomocnika lub obrońcy klienta. Biuro ma siedzibę w Warszawie.

Kancelaria Adwokacka Mariusz Bartosiak
Nasza siedziba:
Al. Solidarności 119/125, 00-897 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : +48 (69) 848 02 36
http://www.kancelariadwokacka.pl
Adwokat Pielecki - Pomoc prawna online

Zespół kancelarii adwokata Pieleckiego świadczy także pomoc prawną online. W zakres tej usługi wchodzi udzielanie porad, wydawanie opinii, a także sporządzanie pism procesowych, czy też wzorów umów. Prawnicy zajmują się prawem cywilnym, karnym, rodzinnym, a także sprawami należącymi do właściwości Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Kancelaria Adwokacka Wiktor Pielecki
Nasza siedziba:
Grodzka 22, 20-112 Lublin,
lubelskie
Tel. : +48 (81) 534 47 26
http://pielecki.pl
www.odszkodowania-dragabuchta.pl

W ramach prowadzonej przeze mnie kancelarii adwokackiej w Katowicach zajmuję się dochodzeniem odszkodowań, udzielaniem porad prawnych związanych m.in. z prawem pracy, cywilnym, czy też administracyjnym, a także sporządzaniem pism procesowych oraz przygotowywaniem wzorów umówi. Oferta mojego biura skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm.

arent.com.pl

Zajmujemy się kompleksową obsługą, w tym udzielaniem porad prawnych, osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Adwokat w ramach działalności tej kancelarii adwokackiej z Wrocławia może również występować przed sądem jako obrońca, czy też pełnomocnik klienta. Prawnik zajmuje się również sporządzaniem pism procesowych oraz innych dokumentów.

Kancelarie Adwokackie Arent Adwokaci
Nasza siedziba:
ul. Rynek 35, 50-102 Wrocław,
woj. dolnośląskie
Tel. : +48 (71) 793 27 58
http://www.arent.com.pl
Lublin - Odszkodowania i porady prawne

Mająca swoją siedzibę na terenie Lublina kancelaria adwokacka mecenas Ćwiklińskiej zajmuje się świadczeniem pomocy związanej z prawem cywilnym, pracy, karnym, czy też rodzinnym. Współpracujący z biurem zespół radców prawnych udziela porad, sporządza dokumenty, a także dochodzi odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamila Ćwiklińska
Nasza siedziba:
Chopina 10/2, 20-026 Lublin,
Lubelskie
Tel. : +48 (81) 473 28 01
http://www.ck-adwokaci.pl
Kancelarie adwokackie w Bydgoszczy

Pomocą z zakresu takich dziedzin prawa, jak prawo cywilne, rodzinne, pracy, handlowe, czy też lokalowe, zajmuje się adwokat prowadzący swoją kancelarię adwokacką w Bydgoszczy. Prawnik zajmuje się również sporządzaniem dokumentów oraz reprezentowaniem klienta przed sądem w charakterze obrońcy lub pełnomocnika klienta.

Adwokat Roman Wiatrowski
Nasza siedziba:
ul. Śniadeckich, 89-210 Bydgoszcz,
woj. Kujawsko-pomorskie
Tel. : +48 (50) 118 08 89
http://www.adwokat-wiatrowski.com.pl
Prawnicy z Warszawy

Jedną z usług oferowanych przez kancelarię prawną z Warszawy jest doradztwo podatkowe oraz pomoc związana z szeroko pojętymi finansami przedsiębiorstw. Ponadto współpracujący z biurem prawnicy, tacy jak adwokaci, czy też radcy prawni zajmują się udzielaniem porad prawnych, sporządzaniem dokumentów oraz reprezentowaniem klientów przed sądem.

Andrzej Arendarski Marek Stejblis Kancelaria radców prawnych
Nasza siedziba:
Żytnia 16/54, 01-156 Warszawa,
Mazowieckie
Tel. : +48 (22) 466 41 43
http://arendarski-stejblis.pl
Prawnik Łódź

Zespół mieszczącej się w Łodzi kancelarii składa się zarówno z adwokatów, jak i radców prawnych. Każdy zatrudniony w niej prawnik zajmuje się m.in. udzielaniem porad, sporządzaniem dokumentów i ekspertyz oraz reprezentowaniem klientów w postępowaniach sądowych. Oferta skierowana jest do firm i osób fizycznych.

Kancelaria prawna Kraków

Poza udzielaniem kompleksowych porad radca prawny Dominika Mróz-Krysta zajmuje się dochodzeniem praw klienta do odszkodowania za wypadki komunikacyjne, przy pracy, czy też błędy lekarskie lub straty finansowe. Specjalizacją prawnik jest m.in. prawo cywilne, czy też handlowe. Prowadzona przez nią kancelaria mieści się w Krakowie.

Kancelaria Mróz-Krysta
Nasza siedziba:
Szlak 65, 31–153 Kraków,
Małopolskie
Tel. : +48 (12) 633 75 33
http://www.mrozkrysta.com.pl
Prawnik nieruchomości

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszej kancelarii prawnej, w której świadczy usługi doświadczony prawnik nieruchomości. To osoba, która doskonale zna się na swojej specjalizacji, dzięki czemu mają Państwo pewność, że nasze usługi spełnią Państwa oczekiwania. Szczegóły oferty dostępne są na naszej stronie.

Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy
Nasza siedziba:
ul. Grudziądzka 110-114 , 87-100 Toruń ,
woj. kujawsko-pomorskie
Tel. : +48 (56) 651 07 93
http://ostrowski-legal.net
Kancelaria adwokacka Łódź

Prawo cywilne, rodzinne, pracy, gospodarcze, administracyjne - to tylko niektóre z gałęzi tej dziedziny jakimi zajmuje się kancelaria adwokacka Eweliny Przybył-Woś z Łodzi. Pani mecenas reprezentuje swoich klientów również podczas rozpraw karnych, rozwodowych, o odszkodowania, spadki. Zajmuje się także obsługą firm.

Kancelaria adwokacka Ewelina Przybył-Woś
Nasza siedziba:
Mickiewicza 15a, lok. 3.9 (p. III), 90-443 Łódź,
Łódzkie
Tel. : +48 (69) 241 93 77
http://www.imecenas.com.pl
Obsługa Ademi - kadrowo - płacowa

Biuro rachunkowe Ademi oferuje usługi dla małych i średnich firm. Obsługa kadrowo - płacowa i rachunkowa firm, a także pełna księgowość i rachunkowość prowadzona w Krakowie przez wykwalifikowaną kadrę naszych pracowników. To tylko część oferty naszego centrum księgowo rachunkowego z województwa małopolskiego. Jeśli cenisz profesjonalną obsługę rachunkowo księgową, a tym samym kadrową i płacową to nasze biuro spełni Twoje oczekiwania. Ademi zaprasza do współpracy.

Biuro rachunkowe Ademi S C Elżbieta Nędza Anna Lipka
Nasza siedziba:
Bajana 4A, 31-465 Kraków,
małopolskie
Tel. : +48 (12) 266 52 19
http://ademi.pl
Bydgoszcz - Radca prawny Maciej Penczerzyński

Podstawą działalności kancelarii radcy prawnego z Bydgoszczy jest kompleksowa obsługa przedsiębiorstw. Oferta biura radcowskiego skierowana jest także do klientów indywidualnych oraz jednostek samorządu terytorialnego. Prawnik świadczy usługi związane m.in. z prawem podatkowym i wekslowym, pracy, a także cywilnym.

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Penczerzyński
Nasza siedziba:
ul. Cieszkowskiego 9/1, 85-052 Bydgoszcz,
woj. kujawsko-pomorskie
Tel. : +48 (60) 405 39 60
http://www.penczerzynski.pl
Adwokat - Warszawa

Na naszej stronie internetowej znajdziecie zakres usług, jakie świadczy dla Was nasz adwokat. Przygotowane przez nas zostaną odpowiednie pisma procesowe, wnioski sądowe oraz innego typu dokumentacje. Kancelaria zlokalizowana jest na terenie Warszawy, gdzie możecie się z nami spotkać w celu ustalenia szczegółów.

Dariusz Makulec
Nasza siedziba:
Zygmunta Kazikowskiego 14, 00-384 Mińsk Mazowiecki,
Mazowieckie
Tel. : +48 (22) 400 92 44
http://www.makulec.com
Kancelaria Adwokacka Magdalena Makarska

Zespół naszych adwokatów oraz radców prawnych zajmują się przede wszystkim udzielaniem porad, reprezentowaniem klientów przed sądem oraz urzędami, a także windykacją należności. Prawnicy specjalizują się przede wszystkim w prawie cywilnym, pracy, a także handlowym. Siedziba kancelarii adwokackiej znajduje się w Łodzi.

Kancelaria Adwokacka Magdalena Makarska
Nasza siedziba:
ul. Wierzbowa 34 m 6, 90-245 Łódź,
woj. łódzkie
Tel. : +48 (69) 297 24 99
http://www.kancelariamakarska.pl
Kancelaria Adwokacka Maria Kąkolewska

Mieszcząca się w Bydgoszczy kancelaria adwokacka świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno klientom indywidualnym, jak i pomiotom gospodarczym. Adwokat Kąkolewska zajmuje się w ramach działalności swojego biura udzielaniem porad, sporządzaniem opinii, przygotowywaniem wzorów dokumentów, a także reprezentowaniem klientów w sprawach dot. różnych gałęzi prawa.

Kancelaria Adwokacka Maria Kąkolewska
Nasza siedziba:
ul. Jagiellońska 10, 85-067 Bydgoszcz,
woj. Kujawsko-Pomorskie
Tel. : +48 (50) 976 70 67
http://www.kakolewska.pl
Marki - Wycena w Grant Thornton

Zanim zdecydujesz się na finalizację sprzedaży przedsiębiorstwa lub też przystąpienie do fuzji - skonsultuj się ze specjalistami Grant Thornton. Przeprowadzą oni dokładne analizy, które pozwolą ci zweryfikować rzeczywistą wartość spółki. Wycena marki to pierwszy krok do dalszych przedsięwzięć biznesowych.

Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Myśliborzu Daniel Gołębiowski

Jeśli walczysz z dłużnikiem, który nie reaguje na twoje wezwania do zapłaty należności, możesz zgłosić sprawę do sądu lub kancelarii prawnej. Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Myśliborzu Daniel Gołębiowski prowadzi kancelarię w Barlinku. W jego rewirze mieszczą się między innymi miejscowości Choszczno, Dębno i inne.

Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Myśliborzu Daniel Gołębiowski
Nasza siedziba:
Al. 1 Maja 6, 74-320 Barlinek,
zachodniopomorskie
Tel. : +48 (95) 747 20 19
http://www.komornikbarlinek.pl
Radca prawny - Oszczęda

Przedstawiamy kancelarię radców prawnych w Szczecinie A. Oszczęda i Spółka. Zajmujemy się wieloma dziedzinami prawa, w tym cywilnym, rodzinnym, gospodarczym, handlowym, administracyjnym, nieruchomości i innymi. Przyjdź do nas z jakimkolwiek problemem prawnym, a my go rozwiążemy. Prowadzimy twoją sprawę od początku do końca.

\"A. Oszczęda i Spółka. Kancelaria Prawna\"
Nasza siedziba:
ul. Monte Cassino 16/4, 70-466 Szczecin,
woj. zachodnio-pomorskie
Tel. : +48 (91) 488 48 83
http://www.oszczeda.com.pl
Rodzinny Adwokat | Sołhaj

Mecenas prowadzący w Krakowie kancelarię adwokacką to przede wszystkim adwokat rodzinny zajmujący się rozwodami oraz prawem spadkowym. Poza tym w zakres kompetencji prawnika wchodzi udzielanie porad prawnych związanych z prawem karnym, cywilnym, gospodarczym, a także nieruchomości. Mecenas oferuje obsługę prawną firm i osób fizycznych.

Kancelaria Adwokacka
Nasza siedziba:
Rzeźnicza 9, 31-540 Kraków,
małopolskie
Tel. : +48 (12) 422 91 02
http://adwokat-solhaj.pl
Komornik - Lublin

Przedstawiamy kancelarię Jarosława Zunia, Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku. Przypominamy, że zgodnie z prawem wierzyciel może sam wybrać kancelarię do egzekucji, za wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości. Podstawą do zaboru mienia jest tytuł egzekucyjny z klauzulą wykonalności.

Jarosław Zuń Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
Nasza siedziba:
ul. Łęczyńska 1, 20-309 Lublin,
woj. lubelskie
Tel. : +48 (81) 746 21 21
http://komornik-lublin-zun.pl
Publikacja na temat ustawy o OZE

Przedstawiamy Państwu publikację na temat ustawy o OZE, czyli odnawialnych źródłach energii elektrycznej, które zgodnie z prawem unijnym obowiązują we wszystkich krajach członkowskich. Zachęcamy przedsiębiorców z branży do certyfikowania swoich usług w zakresie przesyłu i dostaw energii elektrycznej.

Kaczor Klimczyk Pucher Wypiór Adwokaci
Nasza siedziba:
Filtrowa 47, 02-057 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : +48 (22) 424 18 66
http://kkpw.pl
http://www.kancelariadkb.pl/rejestracja-spolek

W ramach działalności kancelarii, której biuro mieści się w Warszawie, świadczona jest kompleksowa obsługa firm. W zakres obowiązków zespołu adwokatów i radców prawnych wchodzi m.in. rejestracja spółki i jej bieżąca obsługa w KRS, a także składanie dokumentów potrzebnych do uzyskania numeru NIP i REGON.

Kancelaria Prawna DKB
Nasza siedziba:
ul. Al. Jana Pawła II 61 lok. 32, 01-031 Warszawa,
woj. Mazowieckie
Tel. : +48 (22) 424 26 27
http://www.kancelariadkb.pl
http://www.kancelaria-skora.com.pl

Obszar działalności kancelarii prawnej, której siedziba mieści się w Lublinie obejmuje przede wszystkim udzielanie porad oraz pełnienie funkcji pełnomocnika Klienta w postępowaniach sądowych. Mecenas zajmuje się odszkodowaniami, a także prawem konsumenckim, gospodarczym, cywilnym oraz zamówień publicznych.

Kancelaria radcy prawnego W. SKÓRA
Nasza siedziba:
Lipowa 3/7, 20-020 Lublin,
Lubelskie
Tel. : +48 (69) 611 15 67
http://www.kancelaria-skora.com.pl
Porady prawne

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, w ramach której znajdziecie realizowane przez nas porady prawne. Warszawa stanowi obszar, gdzie znajdziecie naszą kancelarię. Przygotowane przez nas zostały również rozwiązania, pozwalające na uzyskiwanie odszkodowań dla wybranych podmiotów fizycznych czy prawnych.

Kancelaria prawna LEX
Nasza siedziba:
Ogrodowa 31/35, 00-893 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : +48 (22) 245 17 44
http://www.kancelariaprawnalex.pl
Centrum Prawa sp. z o.o. sp.k. : Obsługa firm

Naszym głównym zadaniem jest profesjonalna obsługa prawna firm. Zapewniamy, że nasza kancelaria pomoże Państwu w pomyślnym rozwiązaniu bieżących problemów, jak również w prawidłowym prowadzeniu różnego rodzaju dokumentów prawnych. Formalności to nasza specjalność. Zapraszamy na naszą stronę, na której zebrane zostały wszelkie istotne informacje związane z rozpoczęciem współpracy z naszą kancelarią. Warto więc zaufać temu bogatemu doświadczeniu.

Centrum Prawa sp. z o.o. sp.k.
Nasza siedziba:
Grodzka 19, 85-109 Bydgoszcz,
Kujawsko-Pomorskie
Tel. : +48 (72) 022 77 77
http://centrumprawa.eu
Zimmerman Sp. K.

Wykonywane przez nas kroki dyscyplinarne mają na uwadze w pierwszej kolejności zabezpieczenie interesów naszych Klientów. Jako syndyk masy upadłościowej lub też strona w postępowaniu upadłościowym odnosimy się do konkretnych narzędzi proceduralnych. Działamy sprawnie i zgodnie z narzuconym harmonogramem.

Zimmerman i Wspólnicy Sp. K.
Nasza siedziba:
Wspólna 35/5, 00-519 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : +48 (22) 468 12 11
http://www.zimmerman.com.pl
Radca prawny Zielona Góra - http://prawnicy.zgora.pl

Jeżeli potrzebny Ci doświadczony i wykwalifikowany radca prawny to Zielona góra jest miastem w którym go znajdziesz. Tym, co wyróżnia naszą kancelarię na tle innych, jest dbałość o spełnienie oczekiwań każdego klienta. Adwokat do spraw rozwodowych czeka na Ciebie właśnie u nas - zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Adwokacka Pająk, Kucharski
Nasza siedziba:
Grottgera 17/4, 65-415 Zielona Góra,
Lubuskie
Tel. : +48 (51) 052 02 82
http://prawnicy.zgora.pl
kancelariakopecki.pl : Kancelaria prawna Malbork

Nie każdy ma wystarczająco dużo czasu, aby śledzić kolejne nowelizacje w obowiązujących przepisach. Niestety niewiedza może w tym przypadku słono kosztować. Dlatego warto skorzystać z usług doradczych, jakie oferuje kancelaria prawna. W Malborku radca Ariel Kopecki zajmuje się konsultacją oraz reprezentacją przed sądem. Godziny pracy znajdują się na stronie internetowej.

Ariel Kopecki - Kancelaria Radcy Prawnego
Nasza siedziba:
17 Marca 43, 82-200 Malbork,
pomorskie
Tel. : +48 (88) 399 41 22
http://www.kancelariakopecki.pl
http://www.adwokatcentrum.pl

Nasza Kancelaria znajduje się w centrum Warszawy na ulicy Siennej. Mecenas Eliza Kuna to adwokat rozwodowy, prowadzący także sprawy gospodarcze, podatkowe, cywilne oraz z zakresu szeroko rozumianego prawa pracy. W celu umówienia się na spotkanie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z naszym biurem.

Kancelaria Adwokacka Eliza Kuna
Nasza siedziba:
Ogrodowa 10, 00-896 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : +48 (60) 538 41 02
http://www.adwokatcentrum.pl
Prawnik

Windykacja, odszkodowania, spadki, umowy rzeczowe, a także kwestie gospodarcze, czy kryminalne - tymi wszystkimi sprawami może zająć się każdy prawnik przyjmujący Państwa w Kancelarii Adwokackiej Jacka Kozłowskiego. Udzielamy specjalistycznych porad, tworzymy pisma procesowe, a także reprezentujemy w sporach z sądami i urzędami.

Kancelaria Adwokacka Jacek Kozłowski
Nasza siedziba:
Królowej Jadwigi 24, 87-100 Toruń,
kujawsko-pomorskie
Tel. : +48 (56) 655 67 21
http://www.adwkozlowski.com.pl
Adwokat Magda Włodkowska

W ramach działającej w Łomży kancelarii prowadzący ją adwokat zajmuje się sprawami karnymi, cywilnymi, gospodarczymi, a także związanymi z zagadnieniami prawa administracyjnego. Prawnik udziela przede wszystkim porad prawnych, reprezentuje klientów indywidualnych oraz podmioty gospodarcze przed organami administracji państwowej, a także przygotowuje opinie, czy też sporządza pisma procesowe i wzory umów.

Kancelaria Radcy Prawnego Magda Włodkowska
Nasza siedziba:
Nowa 2, lok. 41, 18-400 Łomża,
podlaskie
Tel. : +48 (60) 649 20 25
http://wlodkowska.pl
2014 - © www.htc.net.pl