Prawo i ekonomia

http://www.kancelariadwokacka.pl/

Działalność prowadzonej przez adwokata Bartosiaka kancelarii adwokackiej obejmuje takie usługi prawne, jak porady, sporządzanie dokumentów, umów, czy też regulaminów, a przede wszystkim występowanie przed sądem lub urzędem w charakterze pełnomocnika lub obrońcy klienta. Biuro ma siedzibę w Warszawie.

Kancelaria Adwokacka
Nasza siedziba:
ul. Al. Solidarności 119/125, 00-897 Warszawa,
woj. Mazowieckie
Tel. : +48 (69) 848 02 36
http://www.kancelariadwokacka.pl
Adwokat Pielecki - Pomoc prawna online

Zespół kancelarii adwokata Pieleckiego świadczy także pomoc prawną online. W zakres tej usługi wchodzi udzielanie porad, wydawanie opinii, a także sporządzanie pism procesowych, czy też wzorów umów. Prawnicy zajmują się prawem cywilnym, karnym, rodzinnym, a także sprawami należącymi do właściwości Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Kancelaria Adwokacka Adw. Wiktor Pielecki
Nasza siedziba:
ul. Grodzka 22, 20-112 Lublin,
woj. lubelskie
Tel. : +48 (81) 534 47 26
http://www.adwokat-lublin.com
www.odszkodowania-dragabuchta.pl

W ramach prowadzonej przeze mnie kancelarii adwokackiej w Katowicach zajmuję się dochodzeniem odszkodowań, udzielaniem porad prawnych związanych m.in. z prawem pracy, cywilnym, czy też administracyjnym, a także sporządzaniem pism procesowych oraz przygotowywaniem wzorów umówi. Oferta mojego biura skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm.

Kancelaria Rzeszów

Nasza Kancelaria oferuje fachową pomoc prawną osobom fizycznym oraz firmom i instytucjom. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, rodzinnym i karnym, a także w prawie pracy oraz spółek handlowych. Naszych klientów reprezentujemy przed krajowymi sądami powszechnymi i administracyjnymi, a także przed zagranicznymi sądami arbitrażowymi.

Kancelaria Adwokacka adw. Natalia Świerczewska
Nasza siedziba:
ul. Hetmańska 67/2, 35-078 Rzeszów,
woj. podkarpackie
Tel. : +48 (53) 201 91 18
http://www.kancelariarzeszow.pl
arent.com.pl

Zajmujemy się kompleksową obsługą, w tym udzielaniem porad prawnych, osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Adwokat w ramach działalności tej kancelarii adwokackiej z Wrocławia może również występować przed sądem jako obrońca, czy też pełnomocnik klienta. Prawnik zajmuje się również sporządzaniem pism procesowych oraz innych dokumentów.

Kancelarie Adwokackie Arent Adwokaci
Nasza siedziba:
ul. Rynek 35, 50-102 Wrocław,
woj. dolnośląskie
Tel. : +48 (71) 793 27 58
http://www.arent.com.pl
Lublin - Odszkodowania i porady prawne

Mająca swoją siedzibę na terenie Lublina kancelaria adwokacka mecenas Ćwiklińskiej zajmuje się świadczeniem pomocy związanej z prawem cywilnym, pracy, karnym, czy też rodzinnym. Współpracujący z biurem zespół radców prawnych udziela porad, sporządza dokumenty, a także dochodzi odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamila Ćwiklińska
Nasza siedziba:
ul. Chopina 10/2, 20-026 Lublin,
woj. Lubelskie
Tel. : +48 (81) 473 28 01
http://www.ck-adwokaci.pl
Kancelarie adwokackie w Bydgoszczy

Pomocą z zakresu takich dziedzin prawa, jak prawo cywilne, rodzinne, pracy, handlowe, czy też lokalowe, zajmuje się adwokat prowadzący swoją kancelarię adwokacką w Bydgoszczy. Prawnik zajmuje się również sporządzaniem dokumentów oraz reprezentowaniem klienta przed sądem w charakterze obrońcy lub pełnomocnika klienta.

Adwokat Roman Wiatrowski
Nasza siedziba:
ul. Śniadeckich, 89-210 Bydgoszcz,
woj. Kujawsko-pomorskie
Tel. : +48 (50) 118 08 89
http://www.adwokat-wiatrowski.com.pl
Prawnicy z Warszawy

Jedną z usług oferowanych przez kancelarię prawną z Warszawy jest doradztwo podatkowe oraz pomoc związana z szeroko pojętymi finansami przedsiębiorstw. Ponadto współpracujący z biurem prawnicy, tacy jak adwokaci, czy też radcy prawni zajmują się udzielaniem porad prawnych, sporządzaniem dokumentów oraz reprezentowaniem klientów przed sądem.

Andrzej Arendarski Marek Stejblis Kancelaria radców prawnych
Nasza siedziba:
ul. Żytnia 16/54, 01-156 Warszawa,
woj. Mazowieckie
Tel. : +48 (22) 466 41 43
http://arendarski-stejblis.pl
Porady prawne Łódź

Kancelarie Radców Prawnych KPF Gruza i Stegienka to działalności prowadzone na terenie Łodzi oraz Bydgoszczy. Przedstawiciele tego biura prawnego preferują zagadnienia związane z prawem cywilnym, karnym, a także administracyjnym, czy podatkowym. Nie są im obce również pojęcia z zakresu nieruchomości, czy wykroczeń.

Kancelaria adwokacka KPF
Nasza siedziba:
Rewolucji 1905 r. 82/A01, 90-223 Łódź,
łódzkie
Tel. : +48 (42) 203 99 67
http://kancelarie-kpf.pl
Prawnik Łódź

Zespół mieszczącej się w Łodzi kancelarii składa się zarówno z adwokatów, jak i radców prawnych. Każdy zatrudniony w niej prawnik zajmuje się m.in. udzielaniem porad, sporządzaniem dokumentów i ekspertyz oraz reprezentowaniem klientów w postępowaniach sądowych. Oferta skierowana jest do firm i osób fizycznych.

Kancelaria prawna Kraków

Poza udzielaniem kompleksowych porad radca prawny Dominika Mróz-Krysta zajmuje się dochodzeniem praw klienta do odszkodowania za wypadki komunikacyjne, przy pracy, czy też błędy lekarskie lub straty finansowe. Specjalizacją prawnik jest m.in. prawo cywilne, czy też handlowe. Prowadzona przez nią kancelaria mieści się w Krakowie.

Kancelaria Radcy Prawnego Dominika Mróz-Krysta
Nasza siedziba:
ul. Szlak 65, 31–153 Kraków,
woj. Małopolskie
Tel. : +48 (12) 633 75 33
http://www.mrozkrysta.com.pl
Prawnik nieruchomości

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszej kancelarii prawnej, w której świadczy usługi doświadczony prawnik nieruchomości. To osoba, która doskonale zna się na swojej specjalizacji, dzięki czemu mają Państwo pewność, że nasze usługi spełnią Państwa oczekiwania. Szczegóły oferty dostępne są na naszej stronie.

Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy
Nasza siedziba:
ul. Grudziądzka 110-114 , 87-100 Toruń ,
woj. kujawsko-pomorskie
Tel. : +48 (56) 651 07 93
http://ostrowski-legal.net
Kancelaria adwokacka Łódź

Prawo cywilne, rodzinne, pracy, gospodarcze, administracyjne - to tylko niektóre z gałęzi tej dziedziny jakimi zajmuje się kancelaria adwokacka Eweliny Przybył-Woś z Łodzi. Pani mecenas reprezentuje swoich klientów również podczas rozpraw karnych, rozwodowych, o odszkodowania, spadki. Zajmuje się także obsługą firm.

Kancelaria adwokacka Ewelina Przybył-Woś
Nasza siedziba:
Mickiewicza 15a, lok. 3.9 (p. III), 90-443 Łódź,
Łódzkie
Tel. : +48 (69) 241 93 77
http://www.imecenas.com.pl
Obsługa Ademi - kadrowo - płacowa

Biuro rachunkowe Ademi oferuje usługi dla małych i średnich firm. Obsługa kadrowo - płacowa i rachunkowa firm, a także pełna księgowość i rachunkowość prowadzona w Krakowie przez wykwalifikowaną kadrę naszych pracowników. To tylko część oferty naszego centrum księgowo rachunkowego z województwa małopolskiego. Jeśli cenisz profesjonalną obsługę rachunkowo księgową, a tym samym kadrową i płacową to nasze biuro spełni Twoje oczekiwania. Ademi zaprasza do współpracy.

Biuro rachunkowe Ademi
Nasza siedziba:
ul. Bajana 4A, 31-465 Kraków,
woj. małopolskie
Tel. : +48 (12) 266 52 19
http://ademi.pl
Bydgoszcz - Radca prawny Maciej Penczerzyński

Podstawą działalności kancelarii radcy prawnego z Bydgoszczy jest kompleksowa obsługa przedsiębiorstw. Oferta biura radcowskiego skierowana jest także do klientów indywidualnych oraz jednostek samorządu terytorialnego. Prawnik świadczy usługi związane m.in. z prawem podatkowym i wekslowym, pracy, a także cywilnym.

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Penczerzyński
Nasza siedziba:
ul. Cieszkowskiego 9/1, 85-052 Bydgoszcz,
woj. kujawsko-pomorskie
Tel. : +48 (60) 405 39 60
http://www.penczerzynski.pl
Adwokat - Warszawa

Na naszej stronie internetowej znajdziecie zakres usług, jakie świadczy dla Was nasz adwokat. Przygotowane przez nas zostaną odpowiednie pisma procesowe, wnioski sądowe oraz innego typu dokumentacje. Kancelaria zlokalizowana jest na terenie Warszawy, gdzie możecie się z nami spotkać w celu ustalenia szczegółów.

Dariusz Makulec
Nasza siedziba:
ul. Dobra 11 lok. 12/14, 00-384 Warszawa,
woj. Mazowieckie
Tel. : +48 (22) 400 92 44
http://www.makulec.com
Kancelaria Adwokacka Magdalena Makarska

Zespół naszych adwokatów oraz radców prawnych zajmują się przede wszystkim udzielaniem porad, reprezentowaniem klientów przed sądem oraz urzędami, a także windykacją należności. Prawnicy specjalizują się przede wszystkim w prawie cywilnym, pracy, a także handlowym. Siedziba kancelarii adwokackiej znajduje się w Łodzi.

Kancelaria Adwokacka Magdalena Makarska
Nasza siedziba:
ul. Wierzbowa 34 m 6, 90-245 Łódź,
woj. łódzkie
Tel. : +48 (69) 297 24 99
http://www.kancelariamakarska.pl
Kancelaria adwokacka - Wa-wa

Mecenas Agnieszka Wyrobek i radca prawny Marcin Wyrobek prowadzą kancelarię adwokacką w Warszawie. Zajmujemy się sprawami z prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, a także handlowego, administracyjnego i gospodarczego. Reprezentujemy klientów na wszystkich etapach postępowania sądowego. Świadczymy porady.

Kancelaria adwokacka Wyrobek
Nasza siedziba:
Filtrowa 68 m. 36, 02-057 Warszawa,
Mazowieckie
Tel. : +48 (22) 824 35 18
http://www.wyrobek-adwokat.pl
W Warszawie - kancelaria prawna

Szukasz kancelarii prawnej najlepiej z Warszawy? W naszej kancelarii prawnej pracuje nie jeden radca prawny. Warszawa to miasto gdzie kancelarii prawnych znajdziesz wiele, ale należy pamiętać, że tylko część z nich oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi dla swoich klientów. Stawiasz na kompetencje i doświadczenie? Zapraszamy!

Kancelaria Radców Prawnych Baurska, Senkowska, Szczęsna i Partnerzy
Nasza siedziba:
ul. Mickiewicza 9 lok. U4, 01-517 Warszawa,
woj. mazowieckie
Tel. : +48 (22) 241 17 14
http://www.bsskancelaria.pl
Kancelaria Adwokacka Maria Kąkolewska

Mieszcząca się w Bydgoszczy kancelaria adwokacka świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno klientom indywidualnym, jak i pomiotom gospodarczym. Adwokat Kąkolewska zajmuje się w ramach działalności swojego biura udzielaniem porad, sporządzaniem opinii, przygotowywaniem wzorów dokumentów, a także reprezentowaniem klientów w sprawach dot. różnych gałęzi prawa.

Kancelaria Adwokacka Maria Kąkolewska
Nasza siedziba:
ul. Jagiellońska 10, 85-067 Bydgoszcz,
woj. Kujawsko-Pomorskie
Tel. : +48 (50) 976 70 67
http://www.kakolewska.pl
Marki - Wycena w Grant Thornton

Zanim zdecydujesz się na finalizację sprzedaży przedsiębiorstwa lub też przystąpienie do fuzji - skonsultuj się ze specjalistami Grant Thornton. Przeprowadzą oni dokładne analizy, które pozwolą ci zweryfikować rzeczywistą wartość spółki. Wycena marki to pierwszy krok do dalszych przedsięwzięć biznesowych.

Grant Thornton Frąckowiak sp. z o.o. sp. k.
Nasza siedziba:
ul. Abpa Antoniego Baraniaka 88 E, 61-131 Poznań,
woj. wielkopolskie
Tel. : +48 (61) 625 11 00
http://grantthornton.pl
Radca prawny w Łodzi

Jeśli potrzebny jest Wam radca prawny udzielający pomocy dla klientów indywidualnych, jak również firm zapraszamy do kontaktu. Znajdziecie u nas adwokatów poruszających się w obszarach związanych z regulacjami kodeksu cywilnego, rodzinnego, spadkowego, odszkodowawczego czy administracyjnego oraz pracy. Znajdziecie nas w Łodzi.

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasza Czerwca
Nasza siedziba:
Narutowicza 69, 90-132 Łódź,
łódzkie
Tel. : +48 (42) 637 33 33
http://www.tczerwiec.pl
Prawo pracy - Adwokat Warszawa

W naszej kancelarii znajdziecie usługi adwokata, w tym porady świadczone w zakresie prawa pracy. Przygotowane przez nas zostaną właściwe dokumentacje, w tym pisma procesowe, wnioski sądowe oraz innego typu akta. Znajdziecie u nas pomoc w naszym warszawskim biurze w obszarze regulacji kodeksu cywilnego, karnego czy rodzinnego.

Kancelaria Prawna Radca Prawny Sławomir Momot
Nasza siedziba:
ul. Mickiewicza 63 lok. 108, 01-625 Warszawa,
woj. mazowieckie
Tel. : +48 (66) 254 76 53
http://www.kancelariamomot.pl
Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Myśliborzu Daniel Gołębiowski

Jeśli walczysz z dłużnikiem, który nie reaguje na twoje wezwania do zapłaty należności, możesz zgłosić sprawę do sądu lub kancelarii prawnej. Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Myśliborzu Daniel Gołębiowski prowadzi kancelarię w Barlinku. W jego rewirze mieszczą się między innymi miejscowości Choszczno, Dębno i inne.

Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Myśliborzu Daniel Gołębiowski
Nasza siedziba:
ul. Szpitalna 4, 74-320 Barlinek,
woj. zachodniopomorskie
Tel. : +48 (95) 747 20 19
http://www.komornikbarlinek.pl
Radca prawny - Oszczęda

Przedstawiamy kancelarię radców prawnych w Szczecinie A. Oszczęda i Spółka. Zajmujemy się wieloma dziedzinami prawa, w tym cywilnym, rodzinnym, gospodarczym, handlowym, administracyjnym, nieruchomości i innymi. Przyjdź do nas z jakimkolwiek problemem prawnym, a my go rozwiążemy. Prowadzimy twoją sprawę od początku do końca.

\"A. Oszczęda i Spółka. Kancelaria Prawna\"
Nasza siedziba:
ul. Monte Cassino 16/4, 70-466 Szczecin,
woj. zachodnio-pomorskie
Tel. : +48 (91) 488 48 83
http://www.oszczeda.com.pl
Rodzinny Adwokat | Sołhaj

Mecenas prowadzący w Krakowie kancelarię adwokacką to przede wszystkim adwokat rodzinny zajmujący się rozwodami oraz prawem spadkowym. Poza tym w zakres kompetencji prawnika wchodzi udzielanie porad prawnych związanych z prawem karnym, cywilnym, gospodarczym, a także nieruchomości. Mecenas oferuje obsługę prawną firm i osób fizycznych.

Kancelaria Adwokacka
Nasza siedziba:
ul. Rzeźnicza 9, 31-540 Kraków,
woj. małopolskie
Tel. : +48 (12) 422 91 02
http://www.adwokat-solhaj.pl
Komornik - Lublin

Przedstawiamy kancelarię Jarosława Zunia, Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku. Przypominamy, że zgodnie z prawem wierzyciel może sam wybrać kancelarię do egzekucji, za wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości. Podstawą do zaboru mienia jest tytuł egzekucyjny z klauzulą wykonalności.

Jarosław Zuń Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
Nasza siedziba:
ul. Łęczyńska 1, 20-309 Lublin,
woj. lubelskie
Tel. : +48 (81) 746 21 21
http://komornik-lublin-zun.pl
Rozwody i porady prawne we Wrocławiu

Ustanie instytucji małżeństwa niej est tylko działaniem dokumentacyjnym i formalnym, ale przede wszystkim czynnością, która bezpośrednio dotyka człowieka. Dlatego też, podejmując się opieki nad rozwodami we Wrocławiu, nasza Kancelaria udziela zarówno kompleksowych porad prawnych, jak i bierze czynny udział w rozprawach.

Kancelaria Adwokacka Bożena Nowak-Zaguła
Nasza siedziba:
ul. Piłsudskiego 56/3, 50-033 Wrocław,
woj. Dolnośląskie
Tel. : +48 (72) 100 13 10
http://www.adwokat-nowak-zagula.com
www.kacprzak.pl/

W Kancelarii adwokackiej Kacprzak&Kowalak swoją praktykę zawodową wykonują doświadczeni mecenasowie. Oferują oni między innymi porady prawne w Poznaniu. Więcej szczegółów znajdziesz na ich oficjalnej witrynie internetowej. Możesz także skontaktować się bezpośrednio z nimi, do czego Cię serdecznie zachęcamy.

Kancelaria Adwokacko - Radcowska Kacprzak Kowalak Sp.p.
Nasza siedziba:
Mickiewicza 18a/3, 60-834 Poznań,
Wielkopolska
Tel. : +48 (61) 222 49 63
http://www.kacprzak.pl
Publikacja na temat ustawy o OZE

Przedstawiamy Państwu publikację na temat ustawy o OZE, czyli odnawialnych źródłach energii elektrycznej, które zgodnie z prawem unijnym obowiązują we wszystkich krajach członkowskich. Zachęcamy przedsiębiorców z branży do certyfikowania swoich usług w zakresie przesyłu i dostaw energii elektrycznej.

Kaczor Klimczyk Pucher Wypiór Adwokaci
Nasza siedziba:
Filtrowa 47, 02-057 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : +48 (22) 424 18 66
http://www.kkpw.pl
Wolff & Sieniawski - prawo administracyjne

Witamy w kancelarii radców prawnych Wolff & Sieniawski. Prawo administracyjne, rodzinne, odszkodowania - to tylko niektóre dziedziny, którymi się zajmujemy. Jeśli chcesz walczyć o szybszą spłatę swoich zaległych należności, a dłużnik nie reaguje na Twoje monity, oddaj sprawę do sądu. Dzięki naszemu pełnomocnictwu będziesz mógł spać spokojnie.

Wolff & Sieniawski
Nasza siedziba:
ul. Dwernickiego 1/3, 31-530 Kraków,
woj. małopolskie
Tel. : +48 (12) 352 18 83
http://www.ws-kancelaria.pl
http://www.kancelariadkb.pl/rejestracja-spolek

W ramach działalności kancelarii, której biuro mieści się w Warszawie, świadczona jest kompleksowa obsługa firm. W zakres obowiązków zespołu adwokatów i radców prawnych wchodzi m.in. rejestracja spółki i jej bieżąca obsługa w KRS, a także składanie dokumentów potrzebnych do uzyskania numeru NIP i REGON.

Kancelaria Prawna DKB
Nasza siedziba:
ul. Al. Jana Pawła II 61 lok. 32, 01-031 Warszawa,
woj. Mazowieckie
Tel. : +48 (22) 424 26 27
http://www.kancelariadkb.pl
http://www.kancelaria-skora.com.pl

Obszar działalności kancelarii prawnej, której siedziba mieści się w Lublinie obejmuje przede wszystkim udzielanie porad oraz pełnienie funkcji pełnomocnika Klienta w postępowaniach sądowych. Mecenas zajmuje się odszkodowaniami, a także prawem konsumenckim, gospodarczym, cywilnym oraz zamówień publicznych.

Kancelaria radcy prawnego W. SKÓRA
Nasza siedziba:
Lipowa 3/7, 20-020 Lublin,
Lubelskie
Tel. : +48 (69) 611 15 67
http://www.kancelaria-skora.com.pl
Porady prawne

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, w ramach której znajdziecie realizowane przez nas porady prawne. Warszawa stanowi obszar, gdzie znajdziecie naszą kancelarię. Przygotowane przez nas zostały również rozwiązania, pozwalające na uzyskiwanie odszkodowań dla wybranych podmiotów fizycznych czy prawnych.

Kancelaria prawna LEX
Nasza siedziba:
Ogrodowa 31/35, 00-893 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : +48 (22) 245 17 44
http://www.kancelariaprawnalex.pl
Kancelaria notarialna

Zatrudniająca najlepszych specjalistów kancelaria notarialna zaprasza do współpracy. Oferowane przez nas czynności notarialne są bardzo zróżnicowane - od spisywania aktów do dokonywania różnego rodzaju poświadczeń. Jesteśmy otwarci na potrzeby każdego klienta, którego zadowolenie jest dla nas sprawą priorytetową. Dlatego wszystkim usługodawcom jesteśmy w stanie zapewnić rzetelnie i terminowo wykonane usługi.

Kancelaria notarialna Maria Kokoszczyńska
Nasza siedziba:
Al. Solidarności 117 lok. 601, 00-140 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : +48 (22) 652 58 50
http://rejentwarszawa.pl
2014 - © www.htc.net.pl