Prawo i ekonomia

Kancelaria Warszawa

Działalność prowadzonej przez adwokata Bartosiaka kancelarii adwokackiej obejmuje takie usługi prawne, jak porady, sporządzanie dokumentów, umów, czy też regulaminów, a przede wszystkim występowanie przed sądem lub urzędem w charakterze pełnomocnika lub obrońcy klienta. Biuro ma siedzibę w Warszawie.

Kancelaria Adwokacka
Nasza siedziba:
ul. Al. Solidarności 119/125, 00-897 Warszawa,
woj. Mazowieckie
Tel. : +48 (69) 848 02 36
http://www.kancelariadwokacka.pl
Adwokat Pielecki - Pomoc prawna online

Zespół kancelarii adwokata Pieleckiego świadczy także pomoc prawną online. W zakres tej usługi wchodzi udzielanie porad, wydawanie opinii, a także sporządzanie pism procesowych, czy też wzorów umów. Prawnicy zajmują się prawem cywilnym, karnym, rodzinnym, a także sprawami należącymi do właściwości Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Kancelaria Adwokacka Adw. Wiktor Pielecki
Nasza siedziba:
ul. Grodzka 22, 20-112 Lublin,
woj. lubelskie
Tel. : +48 (81) 534 47 26
http://www.adwokat-lublin.com
www.odszkodowania-dragabuchta.pl

W ramach prowadzonej przeze mnie kancelarii adwokackiej w Katowicach zajmuję się dochodzeniem odszkodowań, udzielaniem porad prawnych związanych m.in. z prawem pracy, cywilnym, czy też administracyjnym, a także sporządzaniem pism procesowych oraz przygotowywaniem wzorów umówi. Oferta mojego biura skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm.

Kancelaria Rzeszów

Nasza Kancelaria oferuje fachową pomoc prawną osobom fizycznym oraz firmom i instytucjom. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, rodzinnym i karnym, a także w prawie pracy oraz spółek handlowych. Naszych klientów reprezentujemy przed krajowymi sądami powszechnymi i administracyjnymi, a także przed zagranicznymi sądami arbitrażowymi.

Kancelaria Adwokacka adw. Natalia Świerczewska
Nasza siedziba:
ul. Hetmańska 67/2, 35-078 Rzeszów,
woj. podkarpackie
Tel. : +48 (53) 201 91 18
http://www.kancelariarzeszow.pl
arent.com.pl

Zajmujemy się kompleksową obsługą, w tym udzielaniem porad prawnych, osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Adwokat w ramach działalności tej kancelarii adwokackiej z Wrocławia może również występować przed sądem jako obrońca, czy też pełnomocnik klienta. Prawnik zajmuje się również sporządzaniem pism procesowych oraz innych dokumentów.

Kancelarie Adwokackie Arent Adwokaci
Nasza siedziba:
ul. Rynek 35, 50-102 Wrocław,
woj. dolnośląskie
Tel. : +48 (71) 793 27 58
http://www.arent.com.pl
Lublin - Odszkodowania i porady prawne

Mająca swoją siedzibę na terenie Lublina kancelaria adwokacka mecenas Ćwiklińskiej zajmuje się świadczeniem pomocy związanej z prawem cywilnym, pracy, karnym, czy też rodzinnym. Współpracujący z biurem zespół radców prawnych udziela porad, sporządza dokumenty, a także dochodzi odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamila Ćwiklińska
Nasza siedziba:
ul. Chopina 10/2, 20-026 Lublin,
woj. Lubelskie
Tel. : +48 (81) 473 28 01
http://www.ck-adwokaci.pl
profesjonalne porady prawne

W ramach działalności kancelarii prawnej działającej w Lublinie udzielane są przez radców prawnych kompleksowe porady. Ponadto tak jak adwokat prawnicy z tego biura radcowskiego zajmują się sporządzaniem oraz opiniowaniem dokumentów, a także występowaniem przed sądem w charakterze pełnomocnika klienta za wyjątkiem spraw karnych.

LCO Kancelaria Radców Prawnych Puciłowski & Zmysłowski
Nasza siedziba:
ul. Krakowskie Przedmieście 7, 20-002 Lublin,
woj. lubelskie
Tel. : +48 (50) 211 25 89
http://www.radcaprawny-lublin.pl
Kancelarie adwokackie Bydgoszcz

Pomocą z zakresu takich dziedzin prawa, jak prawo cywilne, rodzinne, pracy, handlowe, czy też lokalowe, zajmuje się adwokat prowadzący swoją kancelarię adwokacką w Bydgoszczy. Prawnik zajmuje się również sporządzaniem dokumentów oraz reprezentowaniem klienta przed sądem w charakterze obrońcy lub pełnomocnika klienta.

Adwokat Roman Wiatrowski
Nasza siedziba:
ul. Śniadeckich, 89-210 Bydgoszcz,
woj. Kujawsko-pomorskie
Tel. : +48 (50) 118 08 89
http://www.adwokat-wiatrowski.com.pl
Prawnicy Warszawa

Jedną z usług oferowanych przez kancelarię prawną z Warszawy jest doradztwo podatkowe oraz pomoc związana z szeroko pojętymi finansami przedsiębiorstw. Ponadto współpracujący z biurem prawnicy, tacy jak adwokaci, czy też radcy prawni zajmują się udzielaniem porad prawnych, sporządzaniem dokumentów oraz reprezentowaniem klientów przed sądem.

Andrzej Arendarski Marek Stejblis Kancelaria radców prawnych
Nasza siedziba:
ul. Żytnia 16/54, 01-156 Warszawa,
woj. Mazowieckie
Tel. : +48 (22) 466 41 43
http://arendarski-stejblis.pl
Porady prawne Łódź

Kancelarie Radców Prawnych KPF Gruza i Stegienka to działalności prowadzone na terenie Łodzi oraz Bydgoszczy. Przedstawiciele tego biura prawnego preferują zagadnienia związane z prawem cywilnym, karnym, a także administracyjnym, czy podatkowym. Nie są im obce również pojęcia z zakresu nieruchomości, czy wykroczeń.

KPF Gruza i Stegienka
Nasza siedziba:
ul. Rewolucji 1905 r. 82/A01, 90-223 Łódź,
woj. łódzkie
Tel. : +48 (42) 203 99 67
http://kancelarie-kpf.pl
Kancelaria adwokacka białystok

Jedną ze specjalizacji adwokata prowadzącego w Białymstoku kancelarię adwokacką jest prawo budowlane. Prawnik zajmuje się ponadto udzielaniem porad prawnych także z zakresu prawa karnego, cywilnego oraz rodzinnego. W zakres usług wchodzi również występowanie przed sądem w roli pełnomocnika lub obrońcy klienta.

Kancelaria adwokacka Jakub Radlmacher
Nasza siedziba:
ul. Nowy Świat 2, lok. 7, 15-453 Białystok,
woj. podlaskie
Tel. : +48 (60) 048 11 76
http://www.prawnicy.bialystok.pl
Jarosław Dąbrowski: kancelaria adwokacka Warszawa

Na stronie www kancelarii adwokackiej Jarosława Dąbrowskiego działającej w Warszawie, na Ursynowie, znajdą Państwo wyczerpujące informacje na temat świadczonych przez nas usług, a także szczegółowy cennik. Oferujemy porady prane dla przedsiębiorców, a także dla klientów indywidualnych. Zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Adwokacka Jarosław Dąbrowski
Nasza siedziba:
ul. Al. Komisji Edukacji Narodowej 98/3, 02-777 Warszawa,
woj. mazowieckie
Tel. : +48 (60) 164 80 06
http://www.dabrowski-adwokat.com.pl
Prawnik Łódź

Zespół mieszczącej się w Łodzi kancelarii składa się zarówno z adwokatów, jak i radców prawnych. Każdy zatrudniony w niej prawnik zajmuje się m.in. udzielaniem porad, sporządzaniem dokumentów i ekspertyz oraz reprezentowaniem klientów w postępowaniach sądowych. Oferta skierowana jest do firm i osób fizycznych.

Kancelaria prawna Kraków

Poza udzielaniem kompleksowych porad radca prawny Dominika Mróz-Krysta zajmuje się dochodzeniem praw klienta do odszkodowania za wypadki komunikacyjne, przy pracy, czy też błędy lekarskie lub straty finansowe. Specjalizacją prawnik jest m.in. prawo cywilne, czy też handlowe. Prowadzona przez nią kancelaria mieści się w Krakowie.

Kancelaria Radcy Prawnego Dominika Mróz-Krysta
Nasza siedziba:
ul. Szlak 65, 31–153 Kraków,
woj. Małopolskie
Tel. : +48 (12) 633 75 33
http://www.mrozkrysta.com.pl
http://sdpartners.pl/uslugi/prawo-medyczne/

Zapraszamy do skorzystania z pomocy kancelarii SD Partners. Zapewniamy, że prawo medyczne jest naszą specjalnością. Dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo w stu procentach zadowoleni z naszej oferty, gdyż została ona przygotowana głównie z myślą o osobach, które chcą wywalczyć swoje prawa w walce ze szpitalami.

SD & Partners
Nasza siedziba:
ul. Piłsudskiego 3, 00-078 Warszawa,
woj. Mazowieckie
Tel. : +48 (22) 213 87 00
http://sdpartners.pl
Lege Artis BDM

W naszej firmie pracuje doświadczony i dysponujący szeroką wiedzą rzeczoznawca majątkowy. Warszawa to miasto, w którym znajduje się Twój dom? wycenimy go szybko i dokładnie! Nasz rzeczoznawca majątkowy z Warszawy doskonale orientuje się w realiach rynku nieruchomości w Polsce. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

LEGE ARTIS Biuro Doradców Majątkowych
Nasza siedziba:
ul. Reymonta 12A, 01-842 Warszawa,
woj. Mazowieckie
Tel. : +48 (22) 428 16 95
http://www.labdm.pl
Prawnik nieruchomości

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszej kancelarii prawnej, w której świadczy usługi doświadczony prawnik nieruchomości. To osoba, która doskonale zna się na swojej specjalizacji, dzięki czemu mają Państwo pewność, że nasze usługi spełnią Państwa oczekiwania. Szczegóły oferty dostępne są na naszej stronie.

Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy
Nasza siedziba:
ul. Grudziądzka 110-114 , 87-100 Toruń ,
woj. kujawsko-pomorskie
Tel. : +48 (56) 651 07 93
http://ostrowski-legal.net
Kancelaria adwokacka Wrocław

Jeśli masz problem prawny i nigdzie nie możesz znaleźć odpowiedzi na dręczące Cię pytania, to pomoże Ci w tym nasza kancelaria adwokacka. Wrocław to miasto, w którym jest ona zlokalizowana. Nasza propozycja obejmuje profesjonalne usługi prawne na najwyższym poziomie. Zapraszamy do naszej kancelarii adwokackiej do Wrocławia!

Iwo Klisz Kancelaria Adwokacka
Nasza siedziba:
ul. pl. Nowy Targ 28 lok. 304, 50-141 Wrocław,
woj. dolnośląskie
Tel. : +48 (69) 556 04 25
http://kancelaria-wroclaw.biz.pl
Kancelaria adwokacka Łódź

Prawo cywilne, rodzinne, pracy, gospodarcze, administracyjne - to tylko niektóre z gałęzi tej dziedziny jakimi zajmuje się kancelaria adwokacka Eweliny Przybył-Woś z Łodzi. Pani mecenas reprezentuje swoich klientów również podczas rozpraw karnych, rozwodowych, o odszkodowania, spadki. Zajmuje się także obsługą firm.

KANCELARIA ADWOKACKA Adwokat Ewelina Przybył -Woś
Nasza siedziba:
ul. Mickiewicza 15a, lok. 3.9 (p. III), 90-443 Łódź,
woj. Łódzkie
Tel. : +48 (69) 241 93 77
http://www.imecenas.com.pl
Obsługa Ademi - kadrowo - płacowa

Biuro rachunkowe Ademi oferuje usługi dla małych i średnich firm. Obsługa kadrowo - płacowa i rachunkowa firm, a także pełna księgowość i rachunkowość prowadzona w Krakowie przez wykwalifikowaną kadrę naszych pracowników. To tylko część oferty naszego centrum księgowo rachunkowego z województwa małopolskiego. Jeśli cenisz profesjonalną obsługę rachunkowo księgową, a tym samym kadrową i płacową to nasze biuro spełni Twoje oczekiwania. Ademi zaprasza do współpracy.

Biuro rachunkowe Ademi
Nasza siedziba:
ul. Bajana 4A, 31-465 Kraków,
woj. małopolskie
Tel. : +48 (12) 266 52 19
http://ademi.pl
Bydgoszcz - Radca prawny Maciej Penczerzyński

Podstawą działalności kancelarii radcy prawnego z Bydgoszczy jest kompleksowa obsługa przedsiębiorstw. Oferta biura radcowskiego skierowana jest także do klientów indywidualnych oraz jednostek samorządu terytorialnego. Prawnik świadczy usługi związane m.in. z prawem podatkowym i wekslowym, pracy, a także cywilnym.

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Penczerzyński
Nasza siedziba:
ul. Cieszkowskiego 9/1, 85-052 Bydgoszcz,
woj. kujawsko-pomorskie
Tel. : +48 (60) 405 39 60
http://www.penczerzynski.pl
Adwokat Warszawa

Na naszej stronie internetowej znajdziecie zakres usług, jakie świadczy dla Was nasz adwokat. Przygotowane przez nas zostaną odpowiednie pisma procesowe, wnioski sądowe oraz innego typu dokumentacje. Kancelaria zlokalizowana jest na terenie Warszawy, gdzie możecie się z nami spotkać w celu ustalenia szczegółów.

Adwokat Dariusz Makulec
Nasza siedziba:
ul. Dobra 11 lok. 12/14, 00-384 Warszawa,
woj. Mazowieckie
Tel. : +48 (22) 400 92 44
http://www.makulec.com
Dariusz Lubiński - adwokat Bydgoszcz

Adwokat w każdej chwili może nam pomóc pokierować odpowiednio, podać przepisy i ustawy na które mamy się powołać aby wyjść z opresji. Każdego z nas mogą spotkać przykre okoliczności, w takich chwilach nie możemy się zdystansować i myśleć w miarę trzeźwo, na tyle logicznie aby wszystko pozałatwiać odpowiednio. Kancelaria Adwokacka ul. Cieszkowskiego 9/1 85-052 Bydgoszcz Zapraszam!

Kancelaria Adwokacka adw. Dariusz Lubiński
Nasza siedziba:
ul. Cieszkowskiego 9/1, 85-052 Bydgoszcz,
woj. kujawsko pomorskie
Tel. : +48 (50) 928 53 67
http://adwokat-bydgoszcz.com
Kancelaria Adwokacka Magdalena Makarska

Zespół naszych adwokatów oraz radców prawnych zajmują się przede wszystkim udzielaniem porad, reprezentowaniem klientów przed sądem oraz urzędami, a także windykacją należności. Prawnicy specjalizują się przede wszystkim w prawie cywilnym, pracy, a także handlowym. Siedziba kancelarii adwokackiej znajduje się w Łodzi.

Kancelaria Adwokacka Magdalena Makarska
Nasza siedziba:
ul. Wierzbowa 34 m 6, 90-245 Łódź,
woj. łódzkie
Tel. : +48 (69) 297 24 99
http://www.kancelariamakarska.pl
Kancelaria adwokacka - Warszawa

Mecenas Agnieszka Wyrobek i radca prawny Marcin Wyrobek prowadzą kancelarię adwokacką w Warszawie. Zajmujemy się sprawami z prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, a także handlowego, administracyjnego i gospodarczego. Reprezentujemy klientów na wszystkich etapach postępowania sądowego. Świadczymy porady.

Kancelaria Adwokacka
Nasza siedziba:
ul. Filtrowa 68 m. 36, 02-057 Warszawa,
woj. Mazowieckie
Tel. : +48 (22) 824 35 18
http://www.wyrobek-adwokat.pl
adwokat

Jeśli specjalistą, którego Państwo szukają jest adwokat z Warszawy, gorąco zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej kancelarii radców prawnych Tributum Kamińska Konczewski. Znajdą Państwo na niej wykaz specjalności, stawki i wynagrodzenia, warunki współpracy, a także możliwość skorzystania z porad online.

Kancelaria Tributum Kamińska, Konczewski
Nasza siedziba:
ul. Zakopiańska 11/1, 03-934 Warszawa,
woj. mazowieckie
Tel. : +48 (22) 810 24 67
http://www.kancelaria-tributum.pl
W Warszawie - kancelaria prawna

Szukasz kancelarii prawnej najlepiej z Warszawy? W naszej kancelarii prawnej pracuje nie jeden radca prawny. Warszawa to miasto gdzie kancelarii prawnych znajdziesz wiele, ale należy pamiętać, że tylko część z nich oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi dla swoich klientów. Stawiasz na kompetencje i doświadczenie? Zapraszamy!

Kancelaria Radców Prawnych Baurska, Senkowska, Szczęsna i Partnerzy
Nasza siedziba:
ul. Mickiewicza 9 lok. U4, 01-517 Warszawa,
woj. mazowieckie
Tel. : +48 (22) 241 17 14
http://www.bsskancelaria.pl
Adwokaci Olsztyn

W ramach naszej pomocy znajdziecie usługi realizowane przez naszych adwokatów. Znajdziecie u nas możliwość wykonywania dla Was analiz czy sporządzania pism procesowych, wniosków sądowych etc. Zajmujemy się także reprezentowaniem naszych klientów przed wybranymi organami. Biuro mieści się w Olsztynie.

Kancelaria adwokacka Aleksander Gubański
Nasza siedziba:
ul. Dworcowa 79, 10-041 Olsztyn,
woj. warmińsko-mazurskie
Tel. : +48 (60) 569 55 51
http://www.adwokatgubanski.pl
Przekształcenie spółki

Serdecznie zachęcamy do wykorzystania naszego doświadczenia podczas przekształcania spółki. Takie przedsięwzięcie wymaga umiejętności przeprowadzenia efektywnej analizy rynku. Będzie ono skuteczne tylko w trakcie sprzyjających okoliczności. Do tego równie istotne jest przygotowanie odpowiedniej dokumentacji transakcyjnej.

GC Audit & Consulting
Nasza siedziba:
ul. J. Szajtera 15/4, 43-300 Bielsko-Biała,
woj. Śląskie
Tel. : +48 (69) 377 83 77
http://gc-audit.pl
Kancelaria Adwokacka Maria Kąkolewska

Mieszcząca się w Bydgoszczy kancelaria adwokacka świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno klientom indywidualnym, jak i pomiotom gospodarczym. Adwokat Kąkolewska zajmuje się w ramach działalności swojego biura udzielaniem porad, sporządzaniem opinii, przygotowywaniem wzorów dokumentów, a także reprezentowaniem klientów w sprawach dot. różnych gałęzi prawa.

Kancelaria Adwokacka Maria Kąkolewska
Nasza siedziba:
ul. Jagiellońska 10, 85-067 Bydgoszcz,
woj. Kujawsko-Pomorskie
Tel. : +48 (50) 976 70 67
http://www.kakolewska.pl
Marki - Wycena w Grant Thornton

Zanim zdecydujesz się na finalizację sprzedaży przedsiębiorstwa lub też przystąpienie do fuzji - skonsultuj się ze specjalistami Grant Thornton. Przeprowadzą oni dokładne analizy, które pozwolą ci zweryfikować rzeczywistą wartość spółki. Wycena marki to pierwszy krok do dalszych przedsięwzięć biznesowych.

Grant Thornton Frąckowiak sp. z o.o. sp. k.
Nasza siedziba:
ul. Abpa Antoniego Baraniaka 88 E, 61-131 Poznań,
woj. wielkopolskie
Tel. : +48 (61) 625 11 00
http://grantthornton.pl
Adwokat Sosnowiec

W zakresie naszej oferty znajdziecie usługi, jakie świadczy dla Was nasz adwokat. Nasza kancelaria zlokalizowana jest w Sosnowcu. Przygotowane przez nas zostaną odpowiednie pisma procesowe, wnioski sądowe dla naszych klientów. Udzielamy Wam porad nie tylko w naszej siedzibie, ale także online, telefonicznie.

Kancelaria Artlex
Nasza siedziba:
ul. Modrzejowska 81, 42-500 Będzin,
woj. Śląskie
Tel. : +48 (79) 159 74 72
http://www.kancelaria-artlex.pl
Radca prawny Łódź

Jeśli potrzebny jest Wam radca prawny udzielający pomocy dla klientów indywidualnych, jak również firm zapraszamy do kontaktu. Znajdziecie u nas adwokatów poruszających się w obszarach związanych z regulacjami kodeksu cywilnego, rodzinnego, spadkowego, odszkodowawczego czy administracyjnego oraz pracy. Znajdziecie nas w Łodzi.

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasza Czerwca
Nasza siedziba:
ul. Narutowicza 69, 90-132 Łódź,
woj. łódzkie
Tel. : +48 (42) 637 33 33
http://www.tczerwiec.pl
http://www.kancelaria-temidas.pl/: Skuteczna windykacja

W ramach działalności naszej kancelarii adwokackiej zajmujemy się także windykacją należności. Odzyskiwanie długów naszych klientów następuje w trzech etapach. Najpierw świadczymy usługi w ramach postępowania przedsądowego, następnie reprezentujemy klienta w postępowaniu sądowym, a na koniec zajmujemy się wspomaganiem czynności komorniczych.

TEMIDAS CONSULTING GROUP
Nasza siedziba:
ul. Broniewskiego 4 lok. 42, 87-100 Toruń,
woj. kujawsko-pomorskie
Tel. : +48 (56) 640 16 16
http://www.kancelaria-temidas.pl
Prawo pracy - Adwokat Warszawa

W naszej kancelarii znajdziecie usługi adwokata, w tym porady świadczone w zakresie prawa pracy. Przygotowane przez nas zostaną właściwe dokumentacje, w tym pisma procesowe, wnioski sądowe oraz innego typu akta. Znajdziecie u nas pomoc w naszym warszawskim biurze w obszarze regulacji kodeksu cywilnego, karnego czy rodzinnego.

Kancelaria Adwokacko - Radcowska Momot
Nasza siedziba:
ul. Mickiewicza 63 lok. 108 , 01-625 Warszawa ,
woj. mazowieckie
Tel. : +48 (69) 606 50 65
http://www.kancelariamomot.pl
dobry adwokat Wrocław | Lex

W ramach naszej oferty znajdziecie usługi świadczone przez naszego dobrego adwokata. Przygotowane przez nas zostaną właściwe akta, w tym wnioski sądowe, pisma procesowe. Nasza siedziba zlokalizowana jest we Wrocławiu. Udzielamy porad w zakresie obszarów prawa cywilnego, karnego, administracyjnego czy rodzinnego.

KANCELARIA PRAWNO-FINANSOWA LEX
Nasza siedziba:
ul. HERCENA 3-5, 53-004 WROCŁAW,
woj. dolnośląskie
Tel. : +48 (71) 307 77 30
http://www.kancelaria-lex.org
Adwokat spadki Kancelaria Adwokacka PRO REO - Warszawa

W ramach prowadzenia naszej kancelarii adwokackiej zajmujemy się zarówno obsługą prawną firm, jak i klientów indywidualnych. Każdy współpracujący z naszym biurem adwokat zajmuje się sprawami prawa cywilnego, karnego, budowlanego, nieruchomości, czy też związanymi ze spadkami. Siedziba biura znajduje się w Warszawie.

Kancelaria Adwokacka PRO REO
Nasza siedziba:
ul. Solidarności 82A lok. 1, 01-003 Warszawa,
woj. mazowieckie
Tel. : +48 (22) 406 64 46
http://www.proreo.pl
2014 - © www.htc.net.pl