Prawo i ekonomia

Adwokat Pielecki - Pomoc prawna online

Zespół kancelarii adwokata Pieleckiego świadczy także pomoc prawną online. W zakres tej usługi wchodzi udzielanie porad, wydawanie opinii, a także sporządzanie pism procesowych, czy też wzorów umów. Prawnicy zajmują się prawem cywilnym, karnym, rodzinnym, a także sprawami należącymi do właściwości Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Kancelaria Adwokacka Wiktor Pielecki
Nasza siedziba:
Grodzka 22, 20-112 Lublin,
lubelskie
Tel. : +48 (81) 534 47 26
http://pielecki.pl
www.odszkodowania-dragabuchta.pl

W ramach prowadzonej przeze mnie kancelarii adwokackiej w Katowicach zajmuję się dochodzeniem odszkodowań, udzielaniem porad prawnych związanych m.in. z prawem pracy, cywilnym, czy też administracyjnym, a także sporządzaniem pism procesowych oraz przygotowywaniem wzorów umówi. Oferta mojego biura skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm.

Lublin - Odszkodowania i porady prawne

Mająca swoją siedzibę na terenie Lublina kancelaria adwokacka mecenas Ćwiklińskiej zajmuje się świadczeniem pomocy związanej z prawem cywilnym, pracy, karnym, czy też rodzinnym. Współpracujący z biurem zespół radców prawnych udziela porad, sporządza dokumenty, a także dochodzi odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamila Ćwiklińska
Nasza siedziba:
Chopina 10/2, 20-026 Lublin,
Lubelskie
Tel. : +48 (81) 473 28 01
http://www.ck-adwokaci.pl
Prawnicy z Warszawy

Jedną z usług oferowanych przez kancelarię prawną z Warszawy jest doradztwo podatkowe oraz pomoc związana z szeroko pojętymi finansami przedsiębiorstw. Ponadto współpracujący z biurem prawnicy, tacy jak adwokaci, czy też radcy prawni zajmują się udzielaniem porad prawnych, sporządzaniem dokumentów oraz reprezentowaniem klientów przed sądem.

Andrzej Arendarski Marek Stejblis Kancelaria radców prawnych
Nasza siedziba:
Żytnia 16/54, 01-156 Warszawa,
Mazowieckie
Tel. : +48 (22) 466 41 43
http://arendarski-stejblis.pl
Prawnik Łódź

Zespół mieszczącej się w Łodzi kancelarii składa się zarówno z adwokatów, jak i radców prawnych. Każdy zatrudniony w niej prawnik zajmuje się m.in. udzielaniem porad, sporządzaniem dokumentów i ekspertyz oraz reprezentowaniem klientów w postępowaniach sądowych. Oferta skierowana jest do firm i osób fizycznych.

Prawnik nieruchomości

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszej kancelarii prawnej, w której świadczy usługi doświadczony prawnik nieruchomości. To osoba, która doskonale zna się na swojej specjalizacji, dzięki czemu mają Państwo pewność, że nasze usługi spełnią Państwa oczekiwania. Szczegóły oferty dostępne są na naszej stronie.

Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy
Nasza siedziba:
ul. Grudziądzka 110-114 , 87-100 Toruń ,
woj. kujawsko-pomorskie
Tel. : +48 (56) 651 07 93
http://ostrowski-legal.net
Obsługa Ademi - kadrowo - płacowa

Biuro rachunkowe Ademi oferuje usługi dla małych i średnich firm. Obsługa kadrowo - płacowa i rachunkowa firm, a także pełna księgowość i rachunkowość prowadzona w Krakowie przez wykwalifikowaną kadrę naszych pracowników. To tylko część oferty naszego centrum księgowo rachunkowego z województwa małopolskiego. Jeśli cenisz profesjonalną obsługę rachunkowo księgową, a tym samym kadrową i płacową to nasze biuro spełni Twoje oczekiwania. Ademi zaprasza do współpracy.

Biuro rachunkowe Ademi S C Elżbieta Nędza Anna Lipka
Nasza siedziba:
Bajana 4A, 31-465 Kraków,
małopolskie
Tel. : +48 (12) 266 52 19
http://ademi.pl
Radca prawny Maciej Penczerzyński

Podstawą działalności kancelarii radcy prawnego z Bydgoszczy jest kompleksowa obsługa przedsiębiorstw. Oferta biura radcowskiego skierowana jest także do klientów indywidualnych oraz jednostek samorządu terytorialnego. Prawnik świadczy usługi związane m.in. z prawem podatkowym i wekslowym, pracy, a także cywilnym.

Maciej Penczerzyński
Nasza siedziba:
Cieszkowskiego 9/1, 85-052 Bydgoszcz,
kujawsko-pomorskie
Tel. : +48 (60) 405 39 60
http://www.penczerzynski.pl
Marki - Wycena w Grant Thornton

Zanim zdecydujesz się na finalizację sprzedaży przedsiębiorstwa lub też przystąpienie do fuzji - skonsultuj się ze specjalistami Grant Thornton. Przeprowadzą oni dokładne analizy, które pozwolą ci zweryfikować rzeczywistą wartość spółki. Wycena marki to pierwszy krok do dalszych przedsięwzięć biznesowych.

Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Myśliborzu Daniel Gołębiowski

Jeśli walczysz z dłużnikiem, który nie reaguje na twoje wezwania do zapłaty należności, możesz zgłosić sprawę do sądu lub kancelarii prawnej. Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Myśliborzu Daniel Gołębiowski prowadzi kancelarię w Barlinku. W jego rewirze mieszczą się między innymi miejscowości Choszczno, Dębno i inne.

Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Myśliborzu Daniel Gołębiowski
Nasza siedziba:
Al. 1 Maja 6, 74-320 Barlinek,
zachodniopomorskie
Tel. : +48 (95) 747 20 19
http://www.komornikbarlinek.pl
Komornik - Lublin

Przedstawiamy kancelarię Jarosława Zunia, Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku. Przypominamy, że zgodnie z prawem wierzyciel może sam wybrać kancelarię do egzekucji, za wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości. Podstawą do zaboru mienia jest tytuł egzekucyjny z klauzulą wykonalności.

Jarosław Zuń Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
Nasza siedziba:
ul. Łęczyńska 1, 20-309 Lublin,
woj. lubelskie
Tel. : +48 (81) 746 21 21
http://komornik-lublin-zun.pl
Publikacja na temat ustawy o OZE

Przedstawiamy Państwu publikację na temat ustawy o OZE, czyli odnawialnych źródłach energii elektrycznej, które zgodnie z prawem unijnym obowiązują we wszystkich krajach członkowskich. Zachęcamy przedsiębiorców z branży do certyfikowania swoich usług w zakresie przesyłu i dostaw energii elektrycznej.

Kaczor Klimczyk Pucher Wypiór Adwokaci
Nasza siedziba:
Filtrowa 47, 02-057 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : +48 (22) 424 18 66
http://kkpw.pl
http://www.kancelariadkb.pl/rejestracja-spolek

W ramach działalności kancelarii, której biuro mieści się w Warszawie, świadczona jest kompleksowa obsługa firm. W zakres obowiązków zespołu adwokatów i radców prawnych wchodzi m.in. rejestracja spółki i jej bieżąca obsługa w KRS, a także składanie dokumentów potrzebnych do uzyskania numeru NIP i REGON.

Kancelaria Prawna DKB
Nasza siedziba:
ul. Al. Jana Pawła II 61 lok. 32, 01-031 Warszawa,
woj. Mazowieckie
Tel. : +48 (22) 424 26 27
http://www.kancelariadkb.pl
http://www.kancelaria-skora.com.pl

Obszar działalności kancelarii prawnej, której siedziba mieści się w Lublinie obejmuje przede wszystkim udzielanie porad oraz pełnienie funkcji pełnomocnika Klienta w postępowaniach sądowych. Mecenas zajmuje się odszkodowaniami, a także prawem konsumenckim, gospodarczym, cywilnym oraz zamówień publicznych.

Kancelaria radcy prawnego W. SKÓRA
Nasza siedziba:
Lipowa 3/7, 20-020 Lublin,
Lubelskie
Tel. : +48 (69) 611 15 67
http://www.kancelaria-skora.com.pl
Centrum Prawa sp. z o.o. sp.k. : Obsługa firm

Naszym głównym zadaniem jest profesjonalna obsługa prawna firm. Zapewniamy, że nasza kancelaria pomoże Państwu w pomyślnym rozwiązaniu bieżących problemów, jak również w prawidłowym prowadzeniu różnego rodzaju dokumentów prawnych. Formalności to nasza specjalność. Zapraszamy na naszą stronę, na której zebrane zostały wszelkie istotne informacje związane z rozpoczęciem współpracy z naszą kancelarią. Warto więc zaufać temu bogatemu doświadczeniu.

Centrum Prawa sp. z o.o. sp.k.
Nasza siedziba:
Grodzka 19, 85-109 Bydgoszcz,
Kujawsko-Pomorskie
Tel. : +48 (72) 022 77 77
http://centrumprawa.eu
Zimmerman Sp. K.

Wykonywane przez nas kroki dyscyplinarne mają na uwadze w pierwszej kolejności zabezpieczenie interesów naszych Klientów. Jako syndyk masy upadłościowej lub też strona w postępowaniu upadłościowym odnosimy się do konkretnych narzędzi proceduralnych. Działamy sprawnie i zgodnie z narzuconym harmonogramem.

Zimmerman i Wspólnicy Sp. K.
Nasza siedziba:
Wspólna 35/5, 00-519 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : +48 (22) 468 12 11
http://www.zimmerman.com.pl
Radca prawny Zielona Góra - http://prawnicy.zgora.pl

Jeżeli potrzebny Ci doświadczony i wykwalifikowany radca prawny to Zielona góra jest miastem w którym go znajdziesz. Tym, co wyróżnia naszą kancelarię na tle innych, jest dbałość o spełnienie oczekiwań każdego klienta. Adwokat do spraw rozwodowych czeka na Ciebie właśnie u nas - zapraszamy do współpracy.

Kancelaria Adwokacka Pająk, Kucharski
Nasza siedziba:
Grottgera 17/4, 65-415 Zielona Góra,
Lubuskie
Tel. : +48 (51) 052 02 82
http://prawnicy.zgora.pl
kancelariakopecki.pl : Kancelaria prawna Malbork

Nie każdy ma wystarczająco dużo czasu, aby śledzić kolejne nowelizacje w obowiązujących przepisach. Niestety niewiedza może w tym przypadku słono kosztować. Dlatego warto skorzystać z usług doradczych, jakie oferuje kancelaria prawna. W Malborku radca Ariel Kopecki zajmuje się konsultacją oraz reprezentacją przed sądem. Godziny pracy znajdują się na stronie internetowej.

Ariel Kopecki - Kancelaria Radcy Prawnego
Nasza siedziba:
17 Marca 43, 82-200 Malbork,
pomorskie
Tel. : +48 (88) 399 41 22
http://www.kancelariakopecki.pl
http://www.adwokatcentrum.pl

Nasza Kancelaria znajduje się w centrum Warszawy na ulicy Siennej. Mecenas Eliza Kuna to adwokat rozwodowy, prowadzący także sprawy gospodarcze, podatkowe, cywilne oraz z zakresu szeroko rozumianego prawa pracy. W celu umówienia się na spotkanie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z naszym biurem.

Kancelaria Adwokacka Eliza Kuna
Nasza siedziba:
Ogrodowa 10, 00-896 Warszawa,
mazowieckie
Tel. : +48 (60) 538 41 02
http://www.adwokatcentrum.pl
Prawnik

Windykacja, odszkodowania, spadki, umowy rzeczowe, a także kwestie gospodarcze, czy kryminalne - tymi wszystkimi sprawami może zająć się każdy prawnik przyjmujący Państwa w Kancelarii Adwokackiej Jacka Kozłowskiego. Udzielamy specjalistycznych porad, tworzymy pisma procesowe, a także reprezentujemy w sporach z sądami i urzędami.

Kancelaria Adwokacka Jacek Kozłowski
Nasza siedziba:
Strumykowa 1/3, 87-100 Toruń,
kujawsko-pomorskie
Tel. : +48 (56) 655 67 21
http://www.adwkozlowski.com.pl
Adwokat Magda Włodkowska

W ramach działającej w Łomży kancelarii prowadzący ją adwokat zajmuje się sprawami karnymi, cywilnymi, gospodarczymi, a także związanymi z zagadnieniami prawa administracyjnego. Prawnik udziela przede wszystkim porad prawnych, reprezentuje klientów indywidualnych oraz podmioty gospodarcze przed organami administracji państwowej, a także przygotowuje opinie, czy też sporządza pisma procesowe i wzory umów.

Kancelaria Radcy Prawnego Magda Włodkowska
Nasza siedziba:
Nowa 2, lok. 41, 18-400 Łomża,
podlaskie
Tel. : +48 (60) 649 20 25
http://wlodkowska.pl
Kancelaria Adwokacka Bożena Zięba

Potrzebna Ci kancelaria adwokacka - odszkodowanie Ci się należy, jednak nie wiesz jakie przedsięwziąć kroki? By mieć pewność, że je uzyskasz - wejdź na naszą stronę i podejmij z nami kontakt już dziś. Naprawdę warto to zrobić, ponieważ zyskacie Państwo w ten sposób solidnego, obeznanego w przepisach prawa partnera.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bożena Zięba
Nasza siedziba:
al. J. Piłsudskiego 17/9, 35-074 Rzeszów,
podkarpackie
Tel. : +48 (50) 433 64 80
http://adwokat-bozenazieba.pl
http://www.ws-kancelaria.pl/

Kancelaria prawna Wolff & Sieniawski to miejsce,w którym każdy z Państwa uzyska doskonałą i kompleksową pomoc z zakresu prawa i wszelkich niejasności związanych z tym tematem. Dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo usatysfakcjonowani naszą propozycją, a także ceną naszych usług. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

Wolff & Sieniawski
Nasza siedziba:
Dwernickiego 1/3, 31-530 Kraków,
małopolskie
Tel. : +48 (12) 352 18 83
http://www.ws-kancelaria.pl
2014 - © www.htc.net.pl